top of page

ברוכות וברוכים הבאים ל...

מהפכת הפרופילים באתרי היכרויות

אנחנו כאן כדי לעזור לאנשים לפרוץ את המחסומים שמונעים מהם להצליח באתרי ההכרויות על ידי יצירת פרופילים שבאמת עובדים.

 

מי אתם?

טוב ששאלתם.

קארין זרעוני
ורד פליטמן

 

קארין זרעוני וורד פליטמן

אנחנו כאן כדי לעזור גם לכם למצוא את הזוגיות והאהבה שאתם מחפשים!

קארין זרעוני- יזמית, שותפה ומייסדת  THE ONE- הפרופיל המוצלח שלך. בעלת ניסיון של למעלה מ-20 שנה ביצירת ועריכת תוכן במדיות השונות: עיתונות כתובה, תוכניות טלויזיה, אתרי אינטרנט ובמדיה החברתית.

"אני נהנית בכל פעם מחדש, לעזור לנשים וגברים שלא מצליחים להתמודד עם ה'ג'ונגל' של אתרי ההיכרויות. התפקיד שלנו הוא לעזור ללקוחות שלנו לפעול נכון באתרי ההיכרויות ולגרום להם לצאת אך ורק לדייטים איכותיים שממש מתאימים להם".

קארין זרעוני, בעלים.

ורד פליטמן- יזמית, שותפה ומייסדת THE ONE- הפרופיל המוצלח שלך. מומחית לשיווק באינטרנט: מקימה ומקדמת אתרי אינטרנט עם ניסיון של 20 שנה ומאות לקוחות ועסקים. מרצה בנושא שיווק באינטרנט, וברשתות החברתיות.

 

"על ידי כתיבה של פרופיל מדויק ובחירת תמונות נכונות אנחנו ממקסמות את הסיכוי של לקוחותינו להצליח בעולם הדייטים. אנחנו עוזרות להם להבליט את הייחוד שלהם ומייעצות כיצד לפעול נכון באתרים כדי לחסוך מהן את הסכנות שיש שם בחוץ"

 ורד פליטמן, בעלים.

 

הסיפור שלנו

קארין: "לאחר שהתנסיתי בעצמי באתרי ההיכרויות ברשת, גיליתי את כוחו של פרופיל מוצלח שמוביל להתאמות ודייטים מדוייקים (ובאופן פרטי גם  לזוגיות משמעותית ומוצלחת מאד עבורי).

הבנתי גם שהתחרות גדולה ושכדי להצליח אנחנו בעצם צריכים ''לשווק את עצמנו'' ולבלוט בין כל מאות הפרופילים על ידי טקסט מנצח ותמונות מוצלחות ומייצגות.

שמתי גם לב לכך שאנשים רבים  סביבי לא מצאו את דרכם באתרים ולמעשה חוו בהם בכל פעם מחדש אכזבה כיוון שהם לא הצליחו להכיר את ה'אחד שלהם' ולעיתים אפילו חוו חוויות מאד שליליות כשפגשו מתחזים/רמאים.

אותם אנשים לא קיבלנו פניות איכותיות או שאם הם כבר יצאו לדייטים, אז הם נתקלו במצבים שגם אתם בטח מכירים: דייטים עם אנשים שהיו שונים מאד מהתיאור והתמונות שלהם באתר, או הגילוי שהצד השני מחפש מערכת יחסים מהסוג שלהם בכלל לא מתאים וככה-  בכל פעם מחדש, הדייטים שלהם נכשלו והביאו איתם מפחי נפש לא מעטים עד כדי עזיבה של האתרים. 

החלטתי ליישם את הידע שלי בנושא היכרויות דרך אתרים כדי לעזור לחברים שלי והם אכן ראו תוצאות מידיות; בעקבות הפרופילים החדשים שהכנו עבורם, הם קיבלו פניות והתאמות איכותיות שהובילו לדייטים מוצלחים ולמערכות יחסים משמעותיות ביותר. הם עזבו את אתרי ההיכרויות בשמחה ועם אהבה חדשה!"

ורד: בעקבות הניסיון המצטבר קיבלנו פניות רבות ועזרנו לרבים למצוא קשר משמעותי וזוגיות באתרים. את שירות THE ONE הקמנו כדי לעזור גם לכם למצוא את ''האחד שלכם". אנחנו בונות עבורכם את הפרופיל הכי טוב שלכם.

פרופיל שמבליט את התכונות והצדדים הטובים שבכם וגורם לכם לבלוט בין אלפי הפרופילים שבאתרים.

הפרופיל החדש נערך כך שהוא 'עובד עבורכם' ויוצר עניין אצל אותם אנשים שאיתם יש לכם סיכוי גבוה להיכרות מוצלחת. כזאת שתוביל, כפי שקרה לרבים אחרים, לקשר זוגי מוצלח ו... לעזיבה של האתרים. רק שהפעם זה יקרה בגלל הסיבה הכי טובה שיש!. 

התהליך הוא פשוט וקצר. ישלח אליכם שאלון בו אתם תתבקשו לספר מעט על עצמכם ועל התכונות הבולטות שלכם, העיסוקים והתחביבים וההעדפות הזוגיות שלכם.

לאחר מכן אתם תנהלו שיחה עם את אחת מנשות הצוות שלנו להיכרות מעמיקה יותר. היא תבחר עבורכם את התמונות שהכי מתאימות לפרופיל שלכם ותכתוב את הטקסט הכי מוצלח עבורכם. כעבור 3 ימים תקבלו את הפרופיל הכי מוצלח שמייצג אתכם ואת הרצונות שלכם.

עשרות רבות של לקוחות מרוצים יספרו לכם שמרגע קבלת הפרופיל החדש הם חוו שינוי גדול באתרים. הם קיבלו הרבה יותר פניות מדויקות ורבים אף מצאו את הזוגיות והאהבה שחלמו עליה.

המהפכה שיצרנו בעולם הדייטינג וההיכרויות נמשכת ואנחנו נמצאות כאן כדי לעזור לכם להשתחרר מהכאב שנובע מחוסר ההצלחה באתרים. אנחנו כאן כדי לגרום לכם למצוא את הזוגיות, האהבה וה- THE ONE   

איך יוצרים איתנו קשר?

זה הכי פשוט בעולם.

bottom of page