חיפוש
  • veredplitman

טיפים להיכרויות בגיל השלישי

בני 60+ רבים מוצאים את עצמם מעם התואר 'רווקים' – בין אם זה לאחר גירושין, פרידה או שכול. יכול להיות שאחרי הרבה שנים אתם מרגישים קצת 'חלודים' בכל הנוגע למיומנויות הדייטינג שלכם. החדשות הטובות הן שיש לכם אפשרות לצאת ולהכיר בני זוג פוטנציאלים בדרך נעימה ונוחה- אתרי ההיכרויות!. לצורך כך וכדי שתצליחו במשימה- ריכזנו עבורכם 10 טיפים נפלאים שיעזרו לכם ליצור היכרויות חדשות עם אלו שמתאימים לכם בדיוק.

1. זה הזמן להכין פרופיל ולהיכנס לאתרי ההיכרויות ברשת.

אתרי ההיכרויות הם המקום שכולם נמצאים בו! מבן ה-22 ועד לבת ה75, בלי הבדל של דת וגזע ואפילו הגיל כבר ממש לא מגביל. למען האמת, אתרי ההיכרויות הן אחת הדרכים היותר טובות לפגוש מישהו שמחפש כמוכם קשר רציני.


מלאו פרופיל, ספרו על עצמכם- מי אתם, מה התכונות שלכם ומה אתם מחפשים בבן הזוג.


2. העלו לפרופיל 3-4 תמונות עדכניות ומחמיאות. מדוע עדכניות ולא מלפני 6 שנים כשנראיתם קצת יותר צעירים? מהסיבה הפשוטה שלא תרצו להגיע לדייט ולגלות שהצד השני השתמש גם הוא בתמונות ממש לא מייצגות.


3. כבר לא מלכת היופי, כבר לא הבחור הכי חתיך בשכונה,

עבור מרבית הצעירים המראה של בן הזוג הפוטנציאלי הוא אחד הגורמים החשובים ביותר כאשר הם מחליטים אם לצאת עם מישהו. ככל שמתבגרים, מבינים שיש דברים הרבה יותר חשובים. כמובן שאין צורך לוותר על משיכה ראשונית אך כדאי לתת צ'אנס להבנה שלאדם שמולכם יש הרבה יותר להציע מאשר המראה שלו.


4. היעזרו באלו שעושים את זה כל הזמן

יש לכם חברים או בני משפחה שכבר מצאו זוגיות ברשת? היעזרו בהם או במומחים דוגמת שירות THE ONE שנועד בדיוק לאנשים כמוכם. הם ייכתבו עבורכם את הפרופיל הכי מוצלח שלכם, יבחרו את התמונות הנכונות, וילוו אתכם צעד צעד בכניסה שלכם לעולם ההיכרויות ברשת.


5. מהן הסיבות שבגללן אתם מחפשים זוגיות?

ספרו מה השתנה בחייכם שגרם לכם לרצות ולהכיר בן או בת זוג חדשים, ומה אתם מחפשים כשמדובר במערכת יחסים פוטנציאלית? סביר להניח שהתשובות לשאלות אלו יהיו מאד שונות מהתשובות שהייתם נותנים לעצמכם לפני עשרים או שלושים שנה. פרטו גם אותם בפרופיל.


6. עכשיו, זה הזמן הנכון.

אם אתם מחכים ל"זמן הנכון", ועדין לא מרגישים מספיק בטוחים אתם פשוט מפספסים. הגדירו לעצמכם שאתם בראש ובראשונה מחפשים קשר של חברות ומפלס הפחד ירד פלאים. ואם החברות תביא עימה גם סיכוי לאהבה וזוגיות- מה טוב.

7. היו אמיתיים.

אל תסתירו את מי שאתם, את גילכם או את איך שאתם נראים. החיים קצרים מכדי לחיות בשקר. מערכות היחסים החזקות ביותר הן אלה שנבנות על אמון. הגיל שלכם אינו מכשול, התמקדו בצדדים הטובים שבכם והבליטו אותם. זיכרו שניסיון חיים הוא יתרון ולא חיסרון, ושיש לכם יתרון גדול נוסף על פני הצעירים שבאתרים- אתם בניגוד אליהם, כבר יודעים מי אתם ומה אתם רוצים וזה עשוי לדייק את החיפוש ולהקל על תהליך ההיכרות.


8. אף אחד אינו מושלם.

וזה כולל גם אתכם. בחוץ יש הרבה הזדמנויות חדשות ואנשים מרתקים שיכולים להחזיר לחייכם את החיוך והאור ולהוציא את הטוב שבכם. אז צאו לדרך.


9. זיכרו שחוץ מכם יש עוד אנשים רבים בדיוק במצבכם.

אותם אנשים מחפשים בדיוק את אותם דברים. הטכנולוגיה ברשת מאפשרת לכם להיחשף מדי

יום לעוד ועוד אנשים בגילכם שמצטרפים למעגל מחפשי הזוגיות. ולכם נותר רק לצאת ולמצוא אותם.


10. זהירות ברשת

אנשים מבוגרים הם הפגיעים ביותר כשמדובר בניסיונות הונאה וחשוב להיות מודעים לכך שגם באתרי ההיכרויות תתקלו מדי פעם במתחזים ורמאים. חשוב ללמוד כיצד לאתר אותם. אל תמסרו מידע אישי לפני שאתם בודקים את אמינותו של מי שמולכם, ובידקו את המידע שהוא נותן לכם.


כל דייט הוא הזדמנות להתחלה חדשה.

כשאתם מתחילים לצאת מחדש לדייטים אחרי תקופה מאד ארוכה בה לא עשיתם את זה עלולה להיות לכם נטייה להשוות כל דייט לבני הזוג הקודמים. רק כשתשכילו להבין שאינכם מחפשים מישהו שיכנס בדיוק ל'נעליו' של הקודם לו תוכלו באמת להיות פנויים לחיפוש זוגיות ואהבה.15 צפיות0 תגובות